MÖBLER / Bord / Schackbord 14345266
nr 1434 5266
Schackbord
Intarsia/laminat. Bredd: 54 cm. Djup: 54 cm. Höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador, saknar låda
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:55:33
100 kr
200 kr
250 kr